סדנאות NLP לארגונים ומעגלי נשים

נשים - הכח שלנו, היכולת להשפיע, לשקף, לתמוך, לחזק, לעורר.

האחדות הנשית- היא כח מנצח. כח שאני מאמינה בו ופועלת דרכו. ומתעורר ומתחזק במעגלי נשים, בסדנאות ובהרצאה שלי.

אני מזמינה אתכן למעגלי נשים, חוגי בית, ערבי נשים, שיחות סלון, ערבי הפרשות חלה, אירועים מיוחד ועוד.. אני יוצרת את הסדנה שתעשה את השינוי המנצח.

נשים - הכח שלנו, היכולת להשפיע, לשקף, לתמוך, לחזק, לעורר.

האחדות הנשית- היא כח מנצח.

כח שאני מאמינה בו ופועלת דרכו. ומתעורר ומתחזק במעגלי נשים, בסדנאות ובהרצאה שלי.

סדנה איך לאהוב אותי באמת?

החיים לימדו אותנו לאהוב אהבה שתלויה בדבר, כולנו עושות מאמצים רבים, להיראות טוב, להיות טובות ונכונות לקבל אישורים מבחוץ, כולנו אוהבות לקנות דבר אחד או שניים ש'ימלא' אותנו, והעיקר להרגיש שרואים אותנו ואוהבים אותנו.

החיים למדו אותנו להתמקד בסביבה החיצונית וקצת לזנוח את עצמנו….

הסדנה 'לאהוב אותי יותר' מאפשרת לעבור תהליך פנימי, שבו נפגוש את עצמנו על כלל חלקינו. הסדנה מאפשרת להכיר את עצמנו מזווית שונה ואוהבת, מאפשרת ומקבלת, גם כשאנחנו טועות, נכשלות, פשוט כי מגיע לנו.

סדנה חווייתית בה המשתתפות יקבלו כלים פרקטיים לחיים.

סדנה לניהול מחשבות

המחשבות הן רבות, מהירות, עמוסות ובלתי נשלטות.

כמה פעמים רצינו קצת לכבות את המוח מהמחשבות, לצאת מהלופים הרבים שלהם אנו נקלעות? אותן מחשבות איתן אנו נתקעות שעות ימים ושבועות…

בסדנת מחשבות תלמדו איך לזהות את המחשבות ולא להזדהות איתן. איך לשחרר את המחשבות שמציקות לכן ובעיקר לקבל כלים פרקטיים שיאפשרו לכן ליצור יותר פרופורציות ואיזון ליום יום שלכן.

סדנה ליצירת שינוי

לכולנו יש יכולת טבעית לשינוי, כמו ילד קטן שגדל ומשתנה כל הזמן. אך מה קורה כשאנחנו כשאנחנו מתחילות שינוי ואז נעצרות?!

בדיוק כמו היכולת לשינוי, כך גם לכל אחד מאיתנו יש התנגדות טבעית לשינוי. מחוסר ידיעה, פעמים רבות נשים נוטות להקשיב להסבר שכלתני (לתירוצים) שהמוח מייצר לנו מתוך ההתנגדות. 

אלו אותן סיבות חכמות שמספרות לנו למה השינוי לא מתאים לנו עכשיו.

הסדנה ליצירת שינוי מאפשרת לנו להכיר סוף סוף איך המוח שלנו עובד בזמן שינוי, מה קורה לנו בתהליכים פנימיים ואיך אפשר לרתום את תת המודע לשינוי המיוחל.

הסדנה לשינוי היא סדנה חווייתית עם כלים פרקטיים לחיים.

223

הרצאה אינטראקטיבית- 'עם כל חלקי השלמתי מילדות בהישרדות לנשיות מגשימה'

אולי גם אתן מכירות את הקול הפנימי זה שלוחש לכן כל הזמן את הסיפור שלכן… עד כמה אתן טובות, יכולות, ראויות להצליח ולהשיג את החיים שאתן רוצות לחיות אותם.

הרי זה הסיפור שמלווה אותנו מהיום שאנחנו מכירות את עצמנו ועד היום הזה. לכולנו יש רגעים מילדותנו בו הרגשנו קורבן של נסיבות, חלשות, פגיעות.

כי כולנו היינו ילדות קטנות שאז.. עוד לא היה לנו את הכוחות שיש לנו היום, לכן פעמים רבות אותן סיפורים מחלישים אותנו כי הן מופיעים מהילדה שהיינו ומשפיעים עלינו עד היום.

ההרצאה שלי מאפשרת לא רק ליהנות מסיפור חיי, אלא גם מאפשרת ללמוד איך ליצור את השינוי בסיפור שלכן, כזה שיאפשר לכן לחיות מתוך, ביטחון, אהבה ומימוש עצמי. הרצאה אינטראקטיבית שנותנת תרגילים ולמידות למשתתפות.