הרצאה אינטראקטיבית

'עם כל חלקי השלמתי מילדות בהישרדות לנשיות מגשימה'

אולי גם אתן מכירות את הקול הפנימי זה שלוחש לכן כל הזמן את הסיפור שלכן… עד כמה אתן טובות, יכולות, ראויות להצליח ולהשיג את החיים שאתן רוצות לחיות אותם.

הרי זה הסיפור שמלווה אותנו מהיום שאנחנו מכירות את עצמנו ועד היום הזה. לכולנו יש רגעים מילדותנו בו הרגשנו קורבן של נסיבות, חלשות, פגיעות.

כי כולנו היינו ילדות קטנות שאז.. עוד לא היה לנו את הכוחות שיש לנו היום, לכן פעמים רבות אותן סיפורים מחלישים אותנו כי הן מופיעים מהילדה שהיינו ומשפיעים עלינו עד היום.

ההרצאה שלי מאפשרת לא רק ליהנות מסיפור חיי, אלא גם מאפשרת ללמוד איך ליצור את השינוי בסיפור שלכן, כזה שיאפשר לכן לחיות מתוך, ביטחון, אהבה ומימוש עצמי. הרצאה אינטראקטיבית שנותנת תרגילים ולמידות למשתתפות.

ההרצאה הקרובה תתקיים בזום בתאריך 18.10.23 בשעה 20:30

למשך שעה וחצי בהשקעה מינימלית של 75 ש"ח בלבד!

***מספר המקומות מוגבל***

"אני מאמינה כי בכל אדם יש אור שרק מחכה להתגלות ובכוחו של כל אדם לעבור ולצלוח את האתגרים שלו."

נעים להכיר, שמי לין כהן.

מטפלת ומאמנת בשיטת ה- NLP בשילוב כלים מעולם המיינדפולנס, מלווה נשים – במפגשים פרטניים (בקליניקה), מעבירה סדנאות ותוכניות ליווי.

אני בעלת התמחות בשחרור מטראומות, טיפול בהתמכרויות, טיפול חרדות והתמחות ילדים ונוער. בעברי ניסיון רב שנים בעמותת ער"ן, שם הוכשרתי לתמוך במצבים נפשיים ביניהם: דיכאון, חרדות, בדידות, מחשבות טורדניות ועוד.

הדבר שהכי מרגש אותי ושאני הכי אוהבת לעשות, הוא לעזור לאישה למצוא את עצמה, להתחבר פנימה לתוכה לתוך החומר המשובח שהיא מעצם היותה היא!! להצליח ללא קשר לנסיבות! להצליח בזכות מי שהיא ומי שהיא עוד רוצה להיות.

הערכים המובילים אותי הם: אותנטיות, פתיחות, כנות ואהבת אדם.

***מספר המקומות מוגבל***