קצת עלי

מוטב שיביט האדם בתוך עצמו ויראה מה מתרחש שם, משיביט מחוצה לו ויחפש את התשובות אצל האחרים.

נעים להכיר, שמי לין כהן.

בת 42, אמא לשלושה, מטפלת ומאמנת בשיטת NLP , בשילוב כלים מעולם המיינדפולנס, מלווה נשים – במפגשים פרטניים (בקליניקה), מנחת סדנאות ומרצה.

בתהליכי העבודה שלי עם נשים, אני פועלת מתוך מטרה לאפשר לכל אישה להכיר את עצמה באמת, להתחבר למהות הפנימית שבה, ליכולות הרבים המצויים בה ולגלות את העוצמה ב'להיות היא, מתוך אמונה וידיעה שהכל אפשרי עבורה.

הנני מאסטר NLP ובעלת התמחויות שונות כגון: שחרור מטראומות, טיפול בהתמכרויות, טיפול בחרדות ומיינדפולנס.

עבודתי מתבססת לפני הכל מתוך הסיפור האישי ומתוך שנים בהם אני מלווה נשים בקליניקה, בסדנאות ובתוכניות ליווי.

לין כהן - מטפלת NLP מבוסס מיינדפולנס | התפתחות אישית | ריפוי | אימון והעצמה | טיפול בחרדות ופחדים | טיפול בטראומה | ביטחון עצמי | הגשמת מטרות | חיבור לעצמי | מימוש עצמי

עבודתי מתבססת לפני הכל מתוך הסיפור האישי שלי (לחצו כאן לצפיה) ומתוך ליווי של נשים רבות שאני זוכה ללוות בשנים האחרונות.

בנימה אישית יותר – את חיי העצמאים התחלתי בגיל 16.5 לאחר שנים בהם הרגשתי ילדה אבודה בתוך חיים מאתגרים במיוחד. שכרתי דירה, סיימתי תיכון ולימים הייתי חיילת בודדה. החיים העצמאים והבוגרים שלי לימדו אותי רבות על נפילות והצלחות ולא פחות על יכולת התמודדות שבי.

למדתי שיש בי יכולות וכוחות פנימיים שאפשרו לי לכוון מטרות ולהגיע אליהן לאורך כל הדרך, כנגד כל הסיכויים, ללא בגרות מלאה וללא תואר, הגעתי להצלחות רבות בניהן מנכ"לית קניונים וניהול צוותי מנהלים לאורך כעשור מחיי.

בסופו של דבר, בחרתי להפסיק להתפשר ולחיות את היעוד והשליחות שבי שאותה חשתי מאז ילדותי ובה השקעתי בנחישות ב-20 שנה האחרונות. בחרתי להפוך אותה לעבודה של חיי, לייעוד שלי מבטן ולידה.

הדבר שהכי מרגש אותי ושאני הכי אוהבת לעשות, הוא לעזור לאישה למצוא את עצמה, להתחבר פנימה לתוכה לתוך החומר המשובח שהיא מעצם היותה היא!! להצליח ללא קשר לנסיבות! להצליח בזכות מי שהיא ומי שהיא עוד רוצה להיות!

למי התהליך מתאים

התהליך מתאים לכל אחת שרוצה לממש את עצמה בחיים, שרוצה לגדול להתפתח ולבחור בדרך מעצימה לחיות את החיים, לכל מי שרוצה לקחת שליטה על החיים שלה לקבל סיפוק, מלאות ומימוש עצמי.

שיטה מזמנת שינוי בכל תחומי החיים

שיפור הדימוי והביטחון העצמי

פריצת גבולות

שחרור מתלות, פחדים, כעסים

חיזוק יכולות קיימות

מימוש והגשמה עצמית

התמודדות עם משברים

שיפור מיומנויות תקשורת

יצירת מוטיבציה

טיפול בהתמכרויות

השגת מטרות

חיבור פנימי מעצים

שחרור מטראומות

כתבו עלי

'סיפור חייה' - הסיפור האישי שלי

אל תשתני, תמצאי את מי שהיית תמיד…