קצת עלי

מוטב שיביט האדם בתוך עצמו ויראה מה מתרחש שם, משיביט מחוצה לו ויחפש את התשובות אצל האחרים.

נעים להכיר, שמי לין כהן.

בת 41, אמא לשלושה, מטפלת ומאמנת בשיטת ה- NLP בשילוב כלים מעולם המיינדפולנס, מלווה נשים – במפגשים פרטניים (בקליניקה), מעבירה סדנאות ותוכניות ליווי.

בתהליכי הטיפול והאימון שאני מעבירה אני פועלת מתוך מטרה לאפשר לכל אישה להכיר את עצמה באמת, את היכולות שנמצאות בה ולגלות את העוצמה שלהיות היא, מתוך ידיעה ואמונה שהכל אפשרי עבורה.

אני בעלת התמחות בשחרור מטראומות, טיפול בהתמכרויות, טיפול חרדות והתמחות ילדים ונוער. בעברי ניסיון רב שנים בעמותת ער"ן, שם הוכשרתי לתמוך במצבים נפשיים ביניהם: דיכאון, חרדות, בדידות, מחשבות טורדניות ועוד.

לין כהן - מטפלת NLP מבוסס מיינדפולנס | התפתחות אישית | ריפוי | אימון והעצמה | טיפול בחרדות ופחדים | טיפול בטראומה | ביטחון עצמי | הגשמת מטרות | חיבור לעצמי | מימוש עצמי

עבודתי מתבססת לפני הכל מתוך הסיפור האישי שלי (לחצו כאן לצפיה) ומתוך ליווי של נשים רבות שאני זוכה ללוות בשנים האחרונות.

בנימה אישית יותר – את חיי העצמאים התחלתי בגיל 16.5 לאחר שנים בהם הרגשתי ילדה אבודה בתוך חיים מאתגרים במיוחד. שכרתי דירה, סיימתי תיכון ולימים הייתי חיילת בודדה. החיים העצמאים והבוגרים שלי לימדו אותי רבות על נפילות והצלחות ולא פחות על יכולת התמודדות שבי.

למדתי שיש בי יכולות וכוחות פנימיים שאפשרו לי לכוון מטרות ולהגיע אליהן לאורך כל הדרך, כנגד כל הסיכויים, ללא בגרות מלאה וללא תואר, הגעתי להצלחות רבות בניהן מנכ"לית קניונים וניהול צוותי מנהלים לאורך כעשור מחיי.

בסופו של דבר, בחרתי להפסיק להתפשר ולחיות את היעוד והשליחות שבי שאותה חשתי מאז ילדותי ובה השקעתי בנחישות ב-20 שנה האחרונות. בחרתי להפוך אותה לעבודה של חיי, לייעוד שלי מבטן ולידה.

הדבר שהכי מרגש אותי ושאני הכי אוהבת לעשות, הוא לעזור לאישה למצוא את עצמה, להתחבר פנימה לתוכה לתוך החומר המשובח שהיא מעצם היותה היא!! להצליח ללא קשר לנסיבות! להצליח בזכות מי שהיא ומי שהיא עוד רוצה להיות!

למי התהליך מתאים

התהליך מתאים לכל אחת שרוצה לממש את עצמה בחיים, שרוצה לגדול להתפתח ולבחור בדרך מעצימה לחיות את החיים, לכל מי שרוצה לקחת שליטה על החיים שלה לקבל סיפוק, מלאות ומימוש עצמי.

שיטה מזמנת שינוי בכל תחומי החיים

שיפור הדימוי והביטחון העצמי

פריצת גבולות

שחרור מתלות, פחדים, כעסים

חיזוק יכולות קיימות

מימוש והגשמה עצמית

התמודדות עם משברים

שיפור מיומנויות תקשורת

יצירת מוטיבציה

טיפול בהתמכרויות

השגת מטרות

חיבור פנימי מעצים

שחרור מטראומות

כתבו עלי

אל תשתני, תמצאי את מי שהיית תמיד…