קצת עלי

מוטב שיביט האדם בתוך עצמו ויראה מה מתרחש שם, משיביט מחוצה לו ויחפש את התשובות אצל האחרים.

נעים להכיר, שמי לין כהן.

מטפלת NLP מבוסס מיינדפולנס, מלווה נשים ונערות בקליניקה שלי ובסדנאות. אני בעלת התמחות בילדים ונוער, מיינדפולנס, חרדות, טראומות והתמכרויות. ניסיון ארוך שנים בעולם הנפש.

אני עוזרת לנשים ונערות לגלות את עצמן. בדיוק בשלבי החיים בהם התקופות מאתגרות, בצומת דרכים, במשברים, בכללן כשמגיע השלב שבו הן רוצות אחרת!

סיפור חיינו אותו אנחנו סוחבות על גבינו,  האינטנסיביות והקצב של החיים, הלחצים הרבים, התפקידים הרבים שנוצרו לאורך הזמן , הציפיות…שאין להם גבול, לעיתים יוצרים חוויה של איבוד ה'אני', תקיעות,  חוויה של חוסר במימוש עצמי, פחדים, חרדות ולעיתים הרבה יותר מכך.

 בתהליכי העבודה שלי בין אם באישי ובין אם בסדנאות (קבוצתי), אנחנו עוברות תהליך מלמד, חוויתי, משנה חיים, בו המונחה לומדת איך אפשר לחיות את החיים מתוך מלאות, סיפוק ומימוש עצמי.

לין כהן - מטפלת NLP מבוסס מיינדפולנס | התפתחות אישית | ריפוי | אימון והעצמה | טיפול בחרדות ופחדים | טיפול בטראומה | ביטחון עצמי | הגשמת מטרות | חיבור לעצמי | מימוש עצמי

אני מביאה איתי עולמות רבים של טיפול אך מעבר לכך סיפור חיי, הוא מה שהפך אותי להיות מי שאני כמטפלת כמנחת סדנאות ומאפשר לי להביא את כל אותן נשים ונערות לשינוים משמעותיים בחייהן.

את חיי העצמאים התחלתי בגיל 16.5, אחרי שנים שהרגשתי ילדה אבודה בתוך חיים מאתגרים במיוחד (בהם אלימות, מעברים רבים, חרדות וטראומות).

שכרתי דירה סיימתי תיכון ולימים הייתי חיילת בודדה, החיים העצמאים והבוגרים שלי לימדו אותי רבות על נפילות והצלחות ולא פחות על יכולת התמודדות שבי, למדתי שיש בי  יכולות וכוחות פנימיים שאפשרו לי לאורך כל הדרך לכוון מטרות ולהגיע אליהן.  

כנגד כל הסיכויים, ללא בגרות מלאה, ללא תואר הגעתי להצלחות רבות בניהן מנכ"לית קניונים, ניהול צוותי מנהלים לאורך עשור מחיי.
בסופו של דבר לא התפשרתי חייתי את היעוד והשליחות שבי שאותה חשתי מאז ילדותי ובה השקעתי בנחישות במשך 20 השנים האחרונות, הפכתי אותו לעבודה של חיי, לייעוד שלי מבטן ולידה.

הדבר שהכי מרגש אותי ושאני הכי אוהבת לעשות, הוא לעזור לאישה למצוא את עצמה, להתחבר פנימה לתוכה לתוך החומר המשובח שהיא מעצם היותה היא!! להצליח ללא קשר לנסיבות!  להצליח בזכות מי שהיא ומי שהיא עוד רוצה להיות !  

למי התהליך מתאים

התהליך מתאים לכל אחת שרוצה לממש את עצמה בחיים, שרוצה לגדול להתפתח ולבחור בדרך מעצימה לחיות את החיים, לכל מי שרוצה לקחת שליטה על החיים שלה לקבל סיפוק, מלאות ומימוש עצמי.

טיפול בשיטת NLP

שיטה מזמנת שינוי בכל תחומי החיים

שיפור הדימוי והביטחון העצמי

פריצת גבולות

שחרור מתלות, פחדים, כעסים

חיזוק יכולות קיימות

מימוש והגשמה עצמית

התמודדות עם משברים

שיפור מיומנויות תקשורת

יצירת מוטיבציה

טיפול בהתמכרויות

השגת מטרות

חיבור פנימי מעצים

שחרור מטראומות

כתבו עלי

אל תשתני, תמצאי את מי שהיית תמיד…